WIT Statement 

Ukrainian

“Never doubt that a small group of thoughtful committed citizens can change the world. Indeed it’s the only thing that ever has” 

Kashmir Proverb

КОНЦЕПЦІЯ І ПІДХІД 

 

“Ворлд інформейшн трансфер (ВІТ)” – це некомерційна неурядова організація, що має загальний консультативний статус при ООН і що займається питаннями охорони навколишнього середовища і поширенням екологічної освіти.

 

ВІТ була заснована в 1997 році під враженням від Чорнобильської катастрофи й у зв’язку з нагальною потребою надання світовим лідерам і для широкої громадськості точної і стимулюючої прийняття практичних заходів інформації про погіршення стану навколишнього середовища і його наслідків для здоров’я людини. 

 

ВІТ виконує ці завдання за допомогою таких напрямків діяльності: 

 

Видання “Всесвітнього екологічного журналу” – щоквартального дайджесту по найважливіших питаннях здоров’я і навколишнього середовища. У числі передплатників “Журналу”, що видається на п’ятьох мовах, – лідери світової суспільної думки, дипломати, спеціалісти, науковці, видатні діячі мистецтва, державні керівники. У країнах, що розвиваються, “Журнал” поширюється безкоштовно. 

 

Проведення в Штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, починаючи з 1992 року, щорічної науково-практичної конференції з проблем здоров’я і навколишнього середовища: Глобальні партнери в пошуках глобальних рішень. Провідні фахівці з питань екологічної медицини з різних країн світу діляться своїми відкриттями і висновками й обговорюють можливі рішення з керівниками державних установ, представниками ділових кіл і засобів масової інформації. 

 

Починаючи з 1995 року ВІТ спрямовує гуманітарну допомогу у райони, що потерпіли від екологічної деградації. Апаратура, устаткування, предмети постачання надходять у школи, лікарні, дитячі будинки, а також передаються місцевим гуманітарним установам у районах, заражених у результаті Чорнобильської катастрофи. Організація була ініціатором і фундатором освітнього проекту “WIT’s CD-ROM project for Ukrainian Schools”. За минулий період ці програми були істотно розширені. 

 

ВІТ створює і підтримує Центри з проблем здоров’я і навколишнього середовища, що поширюють у своїх регіонах науково-практичну інформацію зазначеного профілю, яка надходить з штаб-квартири у Нью-Йорку. Завдання Центрів – забезпечувати постійне спостереження за станом навколишнього середовища, виконувати дослідження, вести учбово-методичну роботу й ініціювати здійснення коректувальних програм. Перший Центр був відкритий у Києві в 1992 році, а потім перенесений у Львів. Другий Центр відчинився в Бейруті в 1997 році. 

 

Регіональні представництва ВІТ є в Австралії, Австрії, Бангладеш, Гондурасі, Єгипті, Ізраїлі, Індії, Канаді, Китаї, Колумбії, Лівані, Нігерії, Нідерландах, Німеччині, Пакистані, Російської Федерації, Україні, Філіппінах і Японії.

 

ВІТ входить у Виконавчу раду Конференції неурядових організацій, що мають генеральний консультативний статус при ООН/ЕКОСОК.

World Information Transfer, Inc. 

475 Park Ave., South, 22nd floor 

New York, NY 10016

Tel: 212-686-1996 

Fax: 212-686-2172 

E-mail: wit@worldinfo.org

E-mail: info@worldinfo.org

Subscribe to Learn More

Join the WIT network

© 1986 – 2021 World Information Transfer Inc.